8 marca 2019 r. godz. 18.00

BÓG JEST MIŁOŚCIĄ

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się 8 marca 2019 r. o godzinie 18.00 w kościele parafialnym pw. Św. Wawrzyńca w Nowej Słupi (dojazd: mapa). Wyruszymy "Drogą Królewską" w kierunku Sanktuarium Drzewa Krzyża Świętego. Rozważania do poszczególnych stacji poprowadzą trzeźwiejący alkoholicy. Do niesienia krzyża zachęcamy szczególnie grupy AA. Prosimy‚ aby wcześniej zgłosić swoją obecność pisząc do nas -kontakt.
W Bazylice Mniejszej na Świętym Krzyżu o godzinie 20.30 zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Ks. bp. Jan Piotrowskiego.
Każdy z uczestników będzie miał też możliwość podjęcia abstynencji i wpisania się do Księgi Trzeźwości Diecezji Kieleckiej‚ która będzie wyłożona w Bazylice. Do księgi wpisujemy imię i nazwisko‚ intencję w jakiej podejmujemy abstynencję oraz okres zobowiązana.

Organizujemy bezpłatny autobus MPK na trasie Kielce - Nowa Słupia; Święty Krzyż - Kielce. Autobus odjedzie o godz. 16.45 z przystanku przy Stokrotce na ul. Jaworskiego ( obok kościoła św. Jadwigi Królowej)‚ zaś o godz. 17.00 z przystanku al. IX Wieków Kielc (Kościół św. Wojciecha).

Po zakończeniu Mszy św. będzie również podstawiony autobus‚ który pojedzie do Nowej Słupi.

Dla lepszej organizacji prosimy‚ aby grupy zorganizowane wcześniej zgłaszać pisząc do nas -kontakt.