Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Kieleckiej
Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Kieleckiej

SKRZYNKA INTENCJI

"Proście‚ a będzie wam dane; szukajcie‚ a znajdziecie; kołaczcie‚ a otworzą wam"
(Mt 7‚ 7)

Tutaj możesz zamieścić swoją intencję‚ jeżeli pragniesz‚ aby Twoja sprawa powierzana Bogu była wspierana przez innych ludzi.

"Otrzymacie wszystko‚ o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie"

(Mt 21‚ 22)

Dołącz się do wspólnej modlitwy i wołaj do Boga:
Panie‚ nasz Boże‚ udziel nam łaski‚ byśmy pragnęli Cię z całego serca‚ a pragnąc Cię‚ byśmy mogli Cię szukać i znajdować; a znajdując Cię‚ byśmy mogli Cię ukochać; a pokochawszy Cię‚ byśmy obrzydzili sobie to wszystko‚ od czego nas wybawiłeś. Dobra Matko‚ wzmocnij ich słabą wolę‚ ulecz z choroby alkoholowej i innych zniewoleń‚ opiekuj się ich rodzinami. Proszę Cię‚ abyś jak najprędzej zakrólowała w Narodzie trzeźwym i czystym‚ wiernym Bogu‚ Krzyżowi‚ Ewangelii‚ Kościołowi i Jego Pasterzom. Amen.Przez Serce Maryi i Św. Józefa o dar rodziny‚ o piękną miłość małżeńską‚ Św. Rito‚ Św. Charbelu wstawcie się za nami

Dobry Panie uzdriw mojego męża z choroby alkoholowej i wszystkich złych przyzwyczajeń. Nawroc jego serce na prawdę i budowanie miłości w naszej rodzinie

Na ręce Maryi za przyczyna św. Brata Alberta oraz św. J. Popiełuszki o znalezienie bezpiecznego ludzkiego mieszkania‚ niski czynsz i pomoc w przeprowadzce‚ jestem w bardzo trudnej sytuacji mieszkaniowej‚ tak żyć się nie da.

O dar trzeźwości dla taty i siłę dla mamy i dla mnie

Pochodzę z rodziny gdzie był alkohol‚ jest mi bardzo trudno żyć‚ pragnę żyć‚ bardzo proszę o pomoc‚ abym mogla założyć przepiękną własną rodzinę‚ Maryjo‚ Św. Józefie wstawcie się za mną u Boga

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje‚ a ręka Twoja była ze mną‚ i obyś zachował mnie od złego‚ a utrapienie moje się skończyło!
Panie Boże proszę Cię‚ pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał‚ że mam je od Ciebie!

Bóg zapłać wszystkim

Grzegorz

O dar trzeźwości dla syna lukasza

Proszę o odwagę‚ pokorę‚ prawdomówność‚ umiar we wszystkim co robi dla kolegi oraz by nie dawał się wykorzystywać

Panie Boże błogosław moim bliskim‚ daj zdrowie i potrzebne łaski.Ulecz ciało i
duszę.Wyrwij ich z wszelkich nałogów.Miej w nieustannej opiece moją ojczyznę.Błogoslaw kapłanom

O ocalenie mojej duszy!

Jezu‚ Tobie ofiaruję ten ciężar alkoholizmu mojego męża‚ proszę otwórz mu oczy - by dostrzegł zło które za tym idzie‚ uwolnij go od niego‚ wskaż mu dobrą drogę‚ wspieraj go i utwierdzaj w dobrym‚ ulecz naszą rodzinę.

Proszę o modlitwę za mojego syna Daniela o uzdrowienie duszy i ciała o uwolnienie od alkoholizmu i jego skutków oraz nawrócenie i uporządkowanie życia.

Dobry Boże‚ proszę Cię o nawrócenie i uleczenie z choroby alkoholowej Pawła. Daj mu siły‚ aby wytrwał i cieszył się normalnym życiem.

Dobry Boże‚ daj łaskę nawrócenia i wylecz z nałogu alkoholizmu Pawła - mojego narzeczonego. Spraw‚ aby wytrwał na dobrej drodze.

O wytrwałość w abstynencji mojego męża‚żeby wyrwał się ze szponów nałogu alkoholowego

Panie Boże daj siłę mojemu synowi wyjść z nałogów .

Panie Boże daj łaskę nawrócenia dla moich bliskich. Ulecz ich dusze i ciało.
Wyrwij z nałogów :palenia papierosow i picia alkoholu.
Spraw‚ aby w mojej rodzinie zapanowała miłość i zgoda wzajemna.

Proszę o modlitwę o zgodę i miłość w naszej rodzinie o wyleczenie z nałogu alkoholizmu taty i brata

Proszę o modlitwę w intencji rodziny ‚ by postawili Boga na pierwszym miejscu.

O wytrwanie na dobrej drodze i zdanie prawa jazdy w piątek