Droga Krzyżowa - 16.02.2018 o godz. 18.00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się 16 lutego 2018 r. o godzinie 18.00 w kościele parafialnym pw. Św. Wawrzyńca w Nowej Słupi (dojazd: mapa). Wyruszymy "Drogą Królewską" w kierunku Sanktuarium Drzewa Krzyża Świętego. Rozważania do poszczególnych stacji poprowadzą trzeźwiejący alkoholicy. Do niesienia krzyża zachęcamy szczególnie grupy AA. Prosimy‚ aby wcześniej zgłosić swoją obecność pisząc do nas -kontakt.
W Bazylice Mniejszej na Świętym Krzyżu o godzinie 20.30 zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Ks. bp. Jan Piotrowskiego.
Każdy z uczestników będzie miał też możliwość podjęcia abstynencji i wpisania się do Księgi Trzeźwości Diecezji Kieleckiej‚ która będzie wyłożona w Bazylice. Do księgi wpisujemy imię i nazwisko‚ intencję w jakiej podejmujemy abstynencję oraz okres zobowiązana.
Organizujemy bezpłatny autobus MPK na trasie Kielce - Nowa Słupia; Święty Krzyż - Kielce. Autobus odjeżdża o godz. 16.45 z przystanku przy Stokrotce na ul. Jaworskiego ( obok kościoła św. Jadwigi Królowej)‚ zaś o godz. 17.00 z przystanku al. IX Wieków Kielc (Kościół św. Wojciecha). Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie miejsca w autobusie pod nr tel. 41-368-02-96 wew. 238.

Dla lepszej organizacji prosimy‚ aby grupy zorganizowane wcześniej zgłaszać pisząc do nas -kontakt.

Do pobrania: plakat.